Clavin je řada doplňků stravy na podporu erekce s rychlým nástupem účinku, i proto se prodávají se sloganem „Mužem hned!“. Další postupně inovované výrobky této řady jsou Clavin Strong a Clavin Ultra. Výrobky řady Clavin se staly nejprodávanějšími doplňky stravy ke zkvalitnění erekce na lékárnách v letech 2006 až 2012 . Clavin je určen všem dospělým mužům, bez omezení věku.

Clavin

Clavin® Original

Účinný a bezpečný přípravek  s unikátním složením příznivě ovlivňující erekci. Díky kvalitnější erekci bude Váš sexuální prožitek intenzivnější. Clavin® Original pomáhá mužům udržet erekci déle, čímž příznivě ovlivňuje sexuální výkonnost Vaše zvýšené sebevědomí Vám tak v sexu zaručí úspěch u žen.

Ve kterých případech je vhodný Clavin® Original:

  • při nespokojenosti s kvalitou a délkou erekce,
  • při občasných problémech s erekcí,
  • pro zkvalitnění a zintenzivnění sexuálního prožitku.

Účinnou složkou je Clavertin 21 – směs, která podporuje při současné sexuální stimulaci rozšíření cév přivádějících krev do penisu:

  • Tribulus Terrestris pro zlepšení erekce, zvýšení sexuální touhy a libida (200mg).
  • Šafrán pro stimulaci libida a zlepšení erekce (30mg).
  • Zinek – přispívá k plodnosti a reprodukci, a dále k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem (3,2mg = 32% DDD).
  • Selen – přispívá k tvorbě spermatu, k normální funkci imunitního systému a také k ochraně buněk před oxidativním stresem (24μg = 44% DDD).
[ad#aff-clavinoriginal]

Clavin® Strong

Doplněk stravy Clavin® Strong navazuje na velmi oblíbený a úspěšný Clavin Original. Přípravek Clavin® Strong s unikátním složením obsahuje směs účinných látek Delta Complex:
Galenicky upravenou směs L-argininu a L-citrulinu a dále speciálně upravenou a standardizovanou směs bioflavonoidů.

[ad#aff-clavinstrong]

Clavin® Ultra

Doplněk stravy Clavin® Ultra je nejnovější generací přípravku v řadě Clavin a navazuje na velmi úspěšné přípravky Clavin Strong a Clavin Original.

Clavin Ultra obsahuje unikátní chráněné složení Active Complex zahrnující v sobě galenicky upravenou směs L-argininu, L-citrulinu a standardizovanou směs bioflavonoidů.

[ad#aff-clavinultra]

Doporučené denní dávkování pro všechny varianty doplňku stravy Clavin:
Užívejte 4 tobolky najednou. K dosažení účinku je nezbytná sexuální stimulace!
Další info také na webu www.clavin.biz.

Clavin Original, Strong a Ultra
Štítky: